top of page

יש לכם שתי שניות להרשים. איך בונים מודעה מנצחת?

איך לבנות מודעה שיעצור את אפקט הגלילה ברשתות החברתיותחשבתם.ן פעם למה עצרתם על מודעה זו או אחרת ברשתות חברתיות? על פוסט מסויים?

הרי הרשת מלאה, כשאני אומרת מלאה אני מתכוונת מוצפת מידע, פרסומות, סיפורים אישיים, חדשות ומה לא. את החברים שלנו הרשתות כבר אם נרצה או לא החליטו עבורינו את מי נראה יותר ואת מי פחות לפי רמת מעורבות.ובכל זאת, מה גורם לנו לעצור לשניה בגלילה האינסופית הזו?


ויזואל. תמונה או סרטון. כן. המשפט אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו לא פועל ברשתות החברתיות. כאן זה הפוך. קודם הקנקן, ואז מה יש בתוכו.

אני נתקלת במספר לא מבוטל של פוסטים מלאי טקסט, סיפורים ארוכים, הקדמות שלא נגמרות וכמובן מסיימים.ות בשורות על גבי שורות של אינפורמציה לא רלוונטית.

אז בואו ואסביר לכם.ן משהו חשוב. יש לכם.ן פחות משתי שניות להרשים. ואני נדיבה כשאני אומרת שתי שניות. יש מחקרים הטוענים ל 13 אלפיות השניה.אז איך מרשימים בפחות מ-2 שניות?

  1. ויזואל - תיצרו סרטון שכבר בשניות הראשונות מושך, מסקרן. אם זו תמונה, קשרו אותה לברנד שלכם אבל בצורה מעניינת. מפתיעה. כל מה שאתם רוצים בשלב הזה זה שאנחנו נעצור ונגיד וואו רגע, מה זה?

  2. מיקוד - שתי שורות ראשונות . כותרת מעניינת. עד כאן יש לכם.ן להרשים בצעד השני. אל תבזבזו אותן על היי זהו שמי וזה שאהבתי לעשות בתיכון. כתבו משהו משמעותי , מהלב. תשאלו שאלה הקשורה לבעיה של הלקוח.ה , לדילמה שלו.ה, לצורך. תגעו בנקודה משמעותית.

  3. טקסט - סחתיין, עשיתם את זה. נשארו בפוסט שלכם יותר מכמה שניות. אני לא צינית, היום זה הישג אדיר. עכשיו כתבו לעניין. תשכחו ממה אמורים לעשות. כתבו מהלב, עם רגש, הומור, קלילות ידע וביטחון. הוציאו אתכם מהמשוואה של עשיתי, עיצבתי, הכנתי… כתבו על הלקוחות שלכם.ן. כתבו מה הפתרון שאתם נותנים להם.ן. עשו את זה הכי בקצרה. מיקוד וטקסט קצר משדר ביטחון.

  4. מידע - אני דוגלת ומאמינה גדולה בגישת התנו מידע. בגישה של אם תנסו למכור לא יקנו, אך אם תלמדו יקשיבו. בכל פוסט שלכם.ן תתנו טיפ אחד. תלמדו משהו. מבטיחה לכם שאף אחד.ת לא יעשה זאת כמוכם.ן אם תהיו אותנטיים.יות כי יש רק אחד.ת כמותכם.ן אז שתפו בנדיבות.

  5. חזרה - Repetition - וסבלנות. כמה מכם הריצו אותו ליין של פרסום במשך חצי שנה מבלי לשנות ולסטות מהשפה המיתוגית? באמת סקרנית, תכתבו לי ותזכו בקפה חינם אצלי במשרד. גם אם אתם.ן לא אלופי העיצוב הויזואל, החלק הזה יעבוד לטובתכם.ן. צרו לוק כלשהוא של מודעות, בכל פעם עם מידע אחר. קצר ממוקד וטוב. כזה שאם אסתכל על כל הקמפיין בשניה, אבין שזה בא מאותו מותג. מבטיחה לכם.ן שאם תפרסמו אותם במשך זמן מה כבר יקשרו מיד את המודעה אליכם.ן. וברגע שיתעורר הצורך לשירותים שלכם.ן בשניה ימצאו אתכם.


אסכם בבחירה שלי. באשה שבחרתי לפרונט של המותג. הסתכלתי עליה וישר ידעתי שיש קליק. המבט אמר מה הסיפור שלך? הלוק קול, מדליק, כיפי, מעז. בדיוק ההרגשה שאני רוצה להעביר. היא לא ברורה לגמרי שכן זה מה שרציתי להשיג. את הרגע מי זאת? מה זה? ואחרון? חזרה… אתם תראו אותה הרבה, וזה ויזואל שנחקק במוח.אז קדימה ליישם ואז מוזמנים.ות לשלוח לי פוסטים שלכם.ן לחוות דעת והכוונה

עינת חזן UNIQA

info@uniqa-marketing.com

46 views
bottom of page